درباره ما

member

حسین زنگی آبادی

مدیر وبسایت

حسین زنگی آبادی- کرمان- بهار ۱۴۰۱

ضمن تقدیر و تشکر از حسن انتخاب شما، به استحضار مشتریان گرامی و همکاران عزیز در سراسر کشور می رساند؛ اینجانب حسین زنگی آبادی به عنوان مدیر و موسس این سامانه، نائب رئیس دوم اتحادیه صنف رایانه و ماشینهای اداری کرمان، مسئول واحد صنفی کافی نت زنگی آبادی به شناسه ۰۴۱۸۳۲۳۱۰۰ به آدرس خیابان فیروزآباد شهر کرمان، جانباز و نظامی بازنشسته می باشم. بنده از سال ۱۳۹۶ تاکنون، از طریق شبکه های اجتماعی، کاملا دلسوزانه و با نیت خیر و به صورت منحصر به فرد، نحوه صحیح انجام ثبت نام‌ها و رعایت نکات مهم و کلیدی و آموزش های کاربردی مربوط به ثبت نام هاي اینترنتی و به خصوص اظهارنامه های مالیاتی را در اختیار همکاران عزیز خود در شهر کرمان قرار می دادم. با توجه به اینکه این مطالب آموزشی برای کافی نت‌های سراسر کشور مشترک هستند، لذا از تابستان سال ۱۴۰۰ لازم دیدیم که مقدمات عضویت کافی نت‌های سراسر کشور را در این شبکه های اجتماعی فراهم کنیم تا هیچ کافی نتی در سطح کشور مرتکب اشتباه در هیچ ثبت نامی نشود و از بروز اشتباهات ناخواسته و به دردسر افتادن همکاران محترم جلوگیری بعمل آوریم.

علت اینکه تصمیم‌ گرفتیم این سامانه را راه اندازی کنیم چیست؟

همانطور که میدانید عضویت در شبکه های اجتماعی برای عموم مردم‌ امکان پذیر است و از طرفی ما این آموزشها را مختص به کافی نت‌ها منتشر می کردیم. انتشار مطالب آموزشی و یا به قول معروف فوت کوزه گری در چنین فضایی که عموم مردم به آن دسترسی داشته باشند، تهدیدی جدی برای امنیت شغلی کافی نت‌ها بود و این امر باعث اعتراض همکاران ما در سراسر کشور شده بود. لذا با ایجاد يک تیم فنی و تخصصی قوی در زمینه طراحی وب سایت، تصمیم گرفتیم سامانه ای جامع و منحصر به فرد که شامل بخش مربوط به کافی نت‌ها و باشگاه مشتریان و همچنین بخش مربوط به اخبار و اطلاعیه های عمومی باشد، راه اندازی نمائیم تا علاوه بر احترام به حقوق مردم و مشتری ها، امنیت شغلی کافی نت‌ها نیز تضمین شود.

با توجه به‌ موارد فوق، از اعضای محترم هیات مدیره و روسای محترم اتحادیه های صنفی مربوطه در سراسر کشور خواهشمندیم تا از این اقدام خودجوش و خیرخواهانه و از این شیوه آموزشی منحصر به فرد، که مسلما به نفع اعضای محترم اتحادیه ها است و باعث ارتقای سطح علمی و فنی کافی نت‌ها می گردد و اشتباهات آنها را به صفر نزدیک می کند و در نهایت باعث رونق در کسب و کار آنها می گردد؛ حمایت لازم را مبذول و با معرفی این سامانه به اعضای زیر مجموعه خود، ما را در این مسیر یاری فرمائید. همچنین از مدیران محترم کانال ها و گروه‌هایی که در شبکه های اجتماعی مختلف، دلسوزانه نسبت به اطلاع رسانی کافی نت‌ها فعالیت دارند نیز خواهشمندیم؛ با کمک، همراهی، همدلی و مشارکت خود، نسبت به معرفی و شناساندن این سامانه به کافی نت های سراسر کشور‌ اقدام لازم را مبذول فرمایید تا در کمترین زمان ممکن آخرین اخبار و اطلاعیه ها و در نهایت، نکات مهم و آموزشی منحصر به فرد مربوطه را از طریق این سامانه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اکنون این سامانه در اختیار شماست و امیدواریم مورد استفاده و بهره برداری شما مشتریان گرامی و همچنین همکاران عزیز در سراسر کشور قرار گیرد.
با تشکر- حسین زنگی آبادی- کرمان- بهار ۱۴۰۱